İade Politikası

bodrumyadigari.com Sipariş İptal, İade Şartları ve İade Süreci:

Sipariş ettiğiniz ürün/ürünler ilgili siparişin firmamız tarafından kargo şirketine teslim edildiği ana kadar, siparişinizin iptali gerçekleştirilebilir. Bu süre içerisinde siparişinizi iptal etmeniz halinde, ödediğiniz bedel ve varsa teslimat masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeler, iptal talebinin firmamıza bildirim tarihinden itibaren en geç on dört (14) gün içinde satın alınan ödeme aracına uygun olarak tarafınıza iade edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürün/ürünlerin kargo şirketine teslim edildiği ana kadar, siparişinizin iptali gerçekleştirilebilir

Mesafeli Satış Sözleşmeler Yönetmeliği kapsamında, niteliği itibarıyla çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek gıda ürünlerinin iadesi yapılamamaktadır. Satın almış olduğunuz taze ve paketli şekilde teslim edilen ürün/ürünlerin lezzet vb. sebeplerle iade edilmesi mümkün değildir.

Ürün/ürünlerin teslimi esnasında muhafaza edildiği koruyucu paketinde ezilme/ parçalanma/ bozulma/kırılma gibi hasarlı bir durum görüldüğü zaman, kargo teslimi esnasında ürün/ürünlerin fotoğraflarının çekilerek info@bodrumyadigari.com üzerinden iletilmesi ve sorunun yazılı olarak tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Bu durumda, hasarlı olduğu tespit edilen ürünlerin tarafımıza iade gönderilmesine gerek olmaksızın, kullanılamayacak durumda olan ürün miktarı herhangi bir ek masraf yükletilmeksizin müşteriye yeniden gönderilecektir.

Taze meyve ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek info@bodrumyadigari.com a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Taze meyve ve gıda ürünlerinden iade olmayıp kullanılmayacak durumda olan meyve miktarı müşteriye gönderilecektir.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Taze ve paketli olan tarım ve gıda ürünlerinde iade yapılamaz.

 İade Adresi:   BOFOR GIDA KOZMETİK ÜRÜNLERİ ÜRETİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

                        Ortakentyahşi, Müskebi Cd. No:145, 48420 Bodrum/Muğla

Destek için info@bodrumyadigari.com'a veya +90 533 622 3718 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et